Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Losy absolwentów

Email Drukuj PDF

Drodzy absolwenci naszej szkoły

 

W trosce o dobro następnych pokoleń młodzieży opuszczającej mury Naszej Szkoły, odwołujemy się do Waszych doświadczeń oraz prosimy o udzielenie kilku informacji, które chcemy wykorzystać do dalszej  pracy

Celem badania losów absolwentów - jest określenie jak wiedza i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej szkole wpływają na ścieżki kariery absolwentów po pewnym czasie od ukończenia szkoły.

Wyniki badania będą wykorzystywane do określenia adekwatności treści przekazywanych młodzieży podczas nauki w szkole oraz do modyfikowania treści kształcenia w celu lepszego ich dostosowania do potrzeb rynku pracy.

Ankieta jest w całości anonimowa.

Prosimy o wypełnienie ANKIETY

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "SREBRNEJ SZKOŁY 2019" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama