Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Opinia o szkole

Email Drukuj PDF

Drodzy rodzice.

 

W trosce o dobro naszej młodzieży a Państwa dzieci - prosimy o udzielenie kilku informacji na temat pracy i funkcjonowania naszej szkoły.

Celem badania - jest poznanie Państwa opinii, co pozwoli nam na lepsze dostosowywanie oferty szkoły do potrzeb Państwa dzieci.

Ankieta jest w całości anonimowa.

Prosimy o wypełnienie ANKIETY

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "BRĄZOWEJ SZKOŁY 2018" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama