Zespół Szkół Handlowych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Handlowych

prosi o regularne wpłaty:)

Numer konta Rady Rodziców przy ZSH

09 1320 1117 2039 6947 2000 0001

 

Dziękujemy:)

UWAGA

Najbliższe zebranie Rady Rodziców odbędzie się 8 stycznia 2019 r. godz. 17:00

w siedzibie Zespołu Szkół Handlowych w Bydgoszczy ul. Gajowa 94

 

UWAGA

Wszystkie wymagania na poszczególne oceny są dostępne w bibliotece szkolnej oraz w sekretariacie szkoły.


 

 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "SREBRNEJ SZKOŁY 2019" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama