Zespół Szkół Handlowych

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

Działalność

Email Drukuj PDF

Samorząd szkolny dla społeczności lokalnej organizuje akcje:

 1. góra grosza
 2. pieluchomania
 3. nakarm zwierzaka
 4. podziel się posiłkiem
 5. bal dla dzieci z osiedla Leśnego
 6. zbiórka zabawek dla dzieci z Domu Małego Dziecka
 7. honorowe oddawanie krwi

Dla społeczności ZSH organizujemy:

 1. szczęśliwy numerek
 2. zabawy integracyjne dla klas 1
 3. programy artystyczne
 

SPInKA

Wyróżnienie

Reklama
Z wielką radością i dumą informujemy całą społeczność szkolną o zdobyciu TYTUŁU "SREBRNEJ SZKOŁY 2019" Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama