Technik realizacji nagrań - Nowość 2019

Zawód technik realizacji nagrań jest zawodem szerokoprofilowym. Zakresem swym obejmuje realizację dźwięku w studio i poza nim, przy produkcji różnego rodzaju nagrań i nagłośnień: na estradzie, planie filmowym, teatralnym, radiowym i telewizyjnym.

Czytaj więcej!

Technik realizacji nagrań i nagłośnień

Czytaj więcej!

Międzyszkolny Konkurs Przedsiębiorczości

Zapraszamy na kolejną edycję Międzyszkolnego Konkursu Przedsiębiorczości

Czytaj więcej!

Technik reklamy

Czytaj więcej!

Technik reklamy

Technik reklamy to bardzo ciekawy i posiadający dużą przyszłość zawód. Jest zawodem szerokoprofilowym łączącym wiedzę ekonomiczną, organizacyjną, plastyczną, psychologiczną, a także lingwistyczną. Tak szeroki zakres wiedzy i umiejętności umożliwia absolwentom pozyskanie ciekawej pracy w szeroko rozumianej reklamie, która jest nieodłącznym elementem gospodarki rynkowej.

Czytaj więcej!