Brązowa Szkoła Roku 2023

Ranking Perspektyw nie jest odpowiedzią na brak informacji o szkołach, lecz na ich… nadmiar. Informacje, które pochodzą z wielu źródeł, bywają subiektywne lub zwyczajnie nieścisłe.

Ranking Perspektyw to „profesjonalnie uporządkowana informacja”, pochodząca wyłącznie ze sprawdzonych źródeł zewnętrznych. Dlatego warto przejrzeć tabele przed ważnym wyborem szkoły.

 

Ranking Perspektyw pomoże także w podjęciu decyzji o wyborze szkoły uczniom, którzy nie mogą poszczycić się doskonałymi wynikami egzaminu ósmoklasisty i najlepszymi ocenami na świadectwie.

 

Szkoły z samego szczytu listy ich nie przyjmą, ale z pewnością – dzięki rankingowi – znajdą oni dobrą szkołę, odpowiadającą ich możliwościom i ambicjom - i taką szkołą jest właśnie Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy - ZAPRASZAMY WAS SERDECZNIE.

 

"To doskonała rekomendacja dla kandydatów i już teraz uczulamy wszystkich na pseudo dziennikarskie publikacje, w których szkoły z ostatnich miejsc nazywa się „najgorszymi, co wskazuje na kompletne niezrozumienie zasad rankingu!"

 

Od wielu lat ranking ogłaszany jest w styczniu. Ten termin nie jest przypadkowy: daje to kandydatom do szkół średnich i ich rodzicom dużo czasu na uważne przejrzenie tabel rankingowych i wybór najlepszej dla nich szkoły.