Fast Textile - Międzynarodowe Targi Tekstylne

W programie tegorocznego wydarzenia znalazło się osiem bogato zaopatrzonych stref tematycznych: tkaniny i dzianiny, maszyny, przędza, usługi, akcesoria i dodatki krawieckie, home textiles, ready to wear, tkaniny obiciowe, advertising textile, fast fashion i media.             

 

Młodzież wraz z opiekunami  mogła zobaczyć ekskluzywną Strefę Trendów oraz Pawilony Narodowe, wśród nich m.in. pawilony Turcji, Holandii, Uzbekistanu, Rosji, Czech, Pakistanu, Litwy, Estonii, Chin, Ukrainy, Włoch, Niemcy, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Białorusi, Szwecji, Danii, Egiptu, Iranu, Rumunii, Tajwanu, Ghany, Chorwacji, Indii i Belgii.

 

Na odwiedzających oczekiwało mnóstwo wydarzeń towarzyszących, wśród nich Forum Tekstylne, gromadzące ekspertów, przedsiębiorców i osoby zainteresowane branżą tekstylną.

 

Uczestnicy wzięli udział w konferencji na temat  „Zrównoważony rozwój przemysłu włókienniczego – wyzwania i możliwości”, która niewątpliwie była doskonałą lekcją powtórzeniową dla klas czwartych, które niebawem czeka egzamin zawodowy.            

 

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to ważna impreza zarówno dla firm i ludzi z branży, jak i dla miłośników szycia i tekstyliów, dlatego cieszymy się, że ponownie mogliśmy w nich wziąć udział.