Finał konkursu "Asymetria Niesymetria" w Warszawie.

20 marca miało miejsce uroczyste zakończenie ogólnopolskiego konkursu odzieżowego "Asymetria Niesymetria", organizowanego przez Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych w Warszawie.

W tegorocznej edycji do finału zakwalifikowały się 4 uczennice naszej szkoły: Patrycja Szymańska, Eliza Tomala, Maja Partyka oraz Natalia Chojecka z profilu technik stylista.

 

Z radością informujemy, że Natalia której talent i pasja w projektowaniu odzieży niezmiennie imponują, zdobyła aż trzy wyróżnienia za projekt oraz wykonanie swojego ubioru. Jej projekt zaskakiwał oryginalnością koncepcji oraz odważnym, ale zarazem harmonijnym wykorzystaniem asymetrii w kroju i detalach ubioru co dostrzegli przedstawiciele:

 

  • Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie,
  • Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan oraz
  • Pracownia Ubioru “Atelier Borzym”

Konkurs "Asymetria Niesymetria" to wyjątkowe wydarzenie, które co roku przyciąga uwagę młodych projektantów z całej Polski. W tym roku nie było inaczej, a nasza uczennica wyróżniła się nie tylko swoją kreatywnością, lecz także precyzją wykonania oraz nowatorskim podejściem do asymetrii w modzie.

 

Wyróżnienie za wykonanie to z kolei zasługa perfekcyjnej realizacji projektu, która podkreśliła zarówno artystyczny aspekt, jak i umiejętności rzemieślnicze naszej uczennicy.

Jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu jaki osiągnęła oraz życzymy jej i wszystkim naszym uczniom sukcesów i inspirujących projektów w przyszłości.

Dziękujemy również organizatorom konkursu za stworzenie platformy, która umożliwia młodym talentom prezentację swoich umiejętności i wspiera ich rozwój w świecie mody i designu.

Przygotowanie: Ewa Świderek