Bezpieczne wakacje na lotnisku i nie tylko!!

W dniu 24 czerwca br. uczniowie z klas 2 NLb i 2 NLa o profilu kształcenia Technik Lotniskowych Służb Operacyjnych z Zespołu Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej w Bydgoszczy, wzięli udział w wycieczce na terenie Portu Lotniczego w Bydgoszczy i Placówki Straży Granicznej w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Warsztaty dziennikarskie

Dziennikarka informacyjna z Radia PIK Pani Agata Raczek poprowadziła warsztaty dla uczniów technikum reklamy, których celem było zapoznanie ze specyfiką zawodu dziennikarza.

Czytaj więcej!

Wycieczka "Szkoła Liderów Młodzieżowych"

Nasza Szkoła we współpracy z Fundacją Kaktus realizuje projekt edukacyjno wychowawczo integracyjny pt." Szkoła Liderów Młodzieżowych" współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej!

SUKCES MATEUSZA Z 2RB

Mateusz Burnicki uczeń klasy 2RB zajął 1 miejsce reprezentując Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy w Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Spławikowym !!!!

GRATULUJEMY

Czytaj więcej!

SUKCES NASZEGO UCZNIA

Jest nam bardzo miło poinformować, że Antoni Srokowski z klasy 1RB wraz ze swoją drużyną absolwentów SP nr 14, wygrał nagrodę Ranatra Fusca za wybitną kreatywność w Wirtualnym Finale Ogólnopolskim: Odyseja Umysłu 2020-2021.

GRATULUJEMY

Czytaj więcej!

1 czerwca - Dzień Dziecka

Kochani w tym wspaniałym dniu życzymy WAM samych szczęśliwych dni - niech się WAM spełniają wszystkie Wasze marzenia i plany.
Niech nigdy Was nie opuszcza dziecięca radość.
Wszystkiego najlepszego:)

Czytaj więcej!

Staże wakacyjne

Informacje dotyczące wyboru miejsca stażu w okresie wakacji znajdują się w zakładce PROJEKTY UNIJNE/DZISIAJ STAŻ, JUTRO PRACA.

Czytaj więcej!

Dzień Matki

Kochani
z okazji najpiękniejszego święta koło wokalno-teatralne przygotowało utwór dla Mam:)

Zapraszamy

Czytaj więcej!

Galeria prac uczniów

Uczniowie z kierunku Technik przemysłu mody i Technik reklamy zapraszają na wystawę swoich prac, które wykonali podczas nauki zdalnej.

Prace zrobione były na takich przedmiotach jak: projektowanie i stylizacja ubioru, rysunek i liternictwo, fotografia reklamowa, pracownia multimedialna.
Prace znajdziecie w górnym menu strony GALERIA

Czytaj więcej!

Nowy plan i zajęcia Hybrydowe

Dostępny jest już nowy plan lekcji.

*od 17 maja do szkoły na wszystkie zajęcia zgodnie z planem lekcji przychodzą klasy 1 i 3. Klasy 2 od 17 maja mają wszystkie zajęcia zdalnie.
*od 24 maja do szkoły na wszystkie zajęcia zgodnie z planem lekcji przychodzą klasy 2. Klasy 1 i 3 od 24 maja mają wszystkie zajęcia zdalnie.
Zajęcia na ulicy Barwnej bez zmian.

Czytaj więcej!